Vážení rodiče,

již druhý týden pokračuje v naší škole výuka na dálku. Věřím, že vše se svými dětmi zvládáte. Vážíme si spolupráce s Vámi a zároveň chápeme, že je pro Vás tato situace náročná. Věřte však, že ani pro nás učitele není toto období jednoduché. Snažíme se zadávat práci žákům tak, aby ji zvládli bez pomoci rodičů, s pomocí učebnic a pracovních sešitů. Pokud narazíte na to, že je pro Vaše dítě zadávaná práce nepřiměřeně rozsáhlá, nezvládáte ji se svými dětmi nebo byste chtěli poradit, nebojte se obrátit na příslušné učitele s konkrétním problémem.

Škola je pro veřejnost uzavřena. Pokud budete potřebovat potvrzení o ošetřovném, nebo si vyzvednout učebnice, nebo pracovní sešity, atd. můžete tak učinit vždy v pondělí, úterý a čtvrtek od 9:00 do 12:00 hod. Kdyby tyto termíny někomu nevyhovovaly, tak volejte na tel. 773 450 111 pro domluvení jiného termínu.

Podle informace ministra školství Roberta Plagy (ze dne 23. 3.) budou školy uzavřeny minimálně do poloviny května, to je výrazně déle, než jsme na začátku předpokládali. Proto je velmi důležité, aby naši žáci plnili zadávané úkoly, protože po návratu do školy se na toto učivo naváže.