Dne 28. 2. 2019 uspořádala naše škola ve spolupráci s lyžařským areálem v Hluboké závod ve slalomu. Závod se uskutečnil za krásného slunečného počasí. Noční mrazík připravil kvalitní tvrdou sjezdovku, a tak mohli být závodníci i pořadatelé spokojeni. Pro nejlepší lyžaře byly připraveny diplomy a medaile. O ty se utkalo celkem 44 účastníků z naší školy. Škoda jen, že v kategorii dívek z 1. – 3.  třídy se našla pouze jediná účastnice. O vítězce tak nebylo žádných pochyb.

3.       Aleš Juriček

Dále byly uděleny dvě speciální ceny. Tu první – putovní pohár pro nejrychlejšího závodníka – si odvezl Jaroslav Kumpan.  Druhou speciální cenu obdržel Michal Pavliš, který během velmi krátké chvíle snědl pět párků v rohlíku. Obsluha bufetu se rozhodla udělit Michalovi zdarma prémiový šestý párek v rohlíku.

Vyhlášením výsledků závod skončil a byl i hezkou tečkou za uplynulou zimní sezónou.