Jako každý rok tak i letos jsme vyrazili na fotbalový turnaj pod záštitou fast foodového řetězce Mc Donald´s. Přihlásili jsme obě kategorie. Tedy 1. až 3. třídu a 4. až 5. třídu.

Mladší kategorie jela nasbírat zkušenosti a zasportovat si. U starší kategorie jsme ve skrytu duše doufali v postup do dalšího kola.

Jak to celé dopadlo? Mladší kluci skončili na krásném 4. místě, kdy se vůbec v konkurenci neztratili a školu pěkně reprezentovali. Starší kluci vybojovali postup do okresního kola.

V okresním kole byla již velká konkurence a to zejména s „fotbalovými“ školami z Hlinska a z Chrudimi. Posledním účastníkem byla ZŠ Chrast. Hrálo se o poháry a medaile. Nakonec naši borci skončili třetí a odvezli si krásný pohár a medaile. Všem našim fotbalistům děkujeme za reprezentaci školy.